czwartek, 19 września 2013

Urodzinowo

Kochani, wczoraj był wyjątkowy dla mnie dzień - moje 18 urodziny!! Jeszcze 2 dni temu byłem totalnie załamany z tego powodu, miałem 18-nastkową deprechę i kompletnie nie chciałem tych urodzin. Bałem się odpowiedzialności, samodzielności i dorosłości, która nieuchronnie nadchodziła... Siedziałem jak na szpilkach, aż zobaczyłem na zegarze godzinę 0:00, a data zmieniła się na 19 września. Rodzice wpadli do mojego pokoju z życzeniami, moja facebookowa tablica została zasypana postami, a telefon ciągle dzwonił. Dostałem wtedy najpiękniejszy i najbardziej niespodziewany prezent, który uczynił mnie najszczęśliwszym człowiekiem na świecie:


Moi przyjaciele i najbliżsi znajomi zrobili mi taką oto niespodziankę!! Prezent, którego nigdy bym się nie spodziewał. Filmik wywarł na mnie tak ogromne wrażenie, że przestałem się bać bycia pełnoletnim, bo wiem, że zawsze mam wsparcie w najbliższych :)

Za mną już cały pełny dzień jako 18-nastolatek i...świat się nie skończył tak jak ja się tego bałem ;) Wiem, że muszę powoli, małymi krokami wkraczać w dorosłe życie, ale już się tego nie boję!!

Jeszcze raz dziękuję Wszystkim za życzenia i za wspaniały prezent :))) Nigdy nie zapomnę mojej 18-nastki!!

xxx
Patryk
YOLO

3 komentarze:

 1. Proszę o kontakt( e-mail wraz z nazwą bloga) na: kontakt@blog-media.pl
  Chciałabym przedstawić możliwość współpracy
  pozdrawiam serdecznie
  Magdalena

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj, nominowałem Cię do Liebster Award. Zapraszam na mój blog http://vitkacypisze.blogspot.com/2014/01/leibster-award.html#more
  w celu zapoznania się z konkretnymi informacjami na ten temat :-)

  OdpowiedzUsuń